LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Šiaulietė pardavėja tik FNTT tikrinimo metu sužinojo, kad dirba nelegaliai

Šiaulietė pardavėja tik FNTT tikrinimo metu sužinojo, kad dirba nelegaliai

Itališkais audiniais ir siūlais prekiaujančios parduotuvės vadovui gresia ne viena administracinė bauda, kuomet tikslinį patikrinimą atliko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių ir Panevėžio apygardos valdybos tyrėjai.  

FNTT tyrėjai patikrino Šiauliuose esančią parduotuvę. Joje buvo nustatyta  dirbanti nelegali darbuotoja. Patikrinimo metu buvo nustatyta, kad vasario – spalio mėn. laikotarpiu bendrovės vadovas „Sodrai“  pateikė duomenis, kad vienintelę dirbančią pardavėją yra atleidęs iš darbo. Nuo vasario mėnesio bendrovės vadovas už šią darbuotoją nemokėjo jokių socialinio draudimo įmokų. Aplinkybės, kad pardavėja dirba nelegaliai, nustebino ir pačią moterį. Apie atleidimą iš darbo pardavėja nieko nežinojo ir parduotuvės vadovas apie tai nebuvo informavęs. Visą šį laikotarpį moteris dirbo parduotuvėje ir prekiavo iš Italijos atgabentais audiniais ir siūlais.

Tikrinimo metu buvo nustatytas ir dar vienas pažeidimas – parduotuvės kasoje neatitiko laikomų pinigų suma. Ji buvo didesnę, nei tą dieną parduota prekių.

Dėl administracinių nusižengimų – nelegalaus darbo, kasos operacijų atlikimo vietoje laikomų pinigų kiekio neatitikimo bei Užimtumo įstatymo pažeidimų audiniais ir siūlais prekiaujančios parduotuvės vadovui gresia ne vieną tūkstantį eurų siekiančios baudos.     

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas

 
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas