LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

„Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ – prie akcijos prisijungė FNTT

„Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ – prie akcijos prisijungė FNTT

Gegužės 20 dieną Lietuvoje prasidėjo jau aštuntuosius metus rengiama akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Tradicinę pilietinę akciją organizuoja asociacija „Investors‘ forum“ ir skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“. Prie šią savaitę vyksiančių renginių prisijungė ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba.

FNTT darbuotojai kartu su kitų valstybės institucijų atstovais, visuomenininkais, verslininkais, nevyriausybinių organizacijų vadovais dalyvauja didžiausiuose Lietuvos miestuose vykdomoje akcijoje, kurios metu bus dalinamos informacinės skrajutės apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo.

Gegužės 20 – 24 dienomis vyksiančios akcijos metu kviečiame visus Lietuvos gyventojus atkreipti dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui. Norime priminti, kad šešėlyje nusėdantys pinigai – tai mūsų valstybės piliečiams nesuteiktos kokybiškesnės viešosios paslaugos, neišplėtota infrastruktūra ir mažesnė socialinė piliečių gerovė.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas