LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Teismui perduota eurų kontrabandą gabenusio Rusijos piliečio byla

Euro.jpg

Šiandien, liepos 3 dieną,  į Klaipėdos apygardos teismą atiduota baudžiamoji byla dėl Rusijos Federacijos Kaliningrado srities gyventojo A. S. (g. 1961 m.) kontrabanda gabentų 25 050 eurų.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas tuomet, kai gegužės 23 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Tauragės apskrities skyriaus pareigūnai kartu su Klaipėdos teritorinės muitinės bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Operatyvinės veiklos skyriaus pareigūnais, tikrindami turimą informaciją, Panemunės pasienio kontrolės punkte sulaikė pėsčiomis iš Lietuvos į Rusijos Federaciją ėjusius Kaliningrado srities Sovetsko miesto gyventoją A. S. (gim. 1961 m.) ir jo motiną A. S. (gim. 1939 m.).

Sulaikymo metu Rusijos piliečiai pareigūnams teigė, kad deklaruojamų daiktų bei pinigų su savimi neturi. Atlikus išsamią apžiūrą Rusijos piliečio A. S. rankinėje buvo rasta 2 500 eurų, striukės kišenėje 50 eurų, o didžioji dalis – 22 500 eurų – buvo aptikti paslėpti skėtyje.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad už 199 str. 1 d. nustatytą pažeidimą asmuo baudžiamas bauda arba  laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas