LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnybos vadovas susitiko su Norvegijos Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje

Lapkričio 9 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje lankėsi Norvegijos Karalystės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje J. E. ponas Steinar Gil.

Susitikimo su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriumi Romualdu Boreika tikslas – aptarti Lietuvos Respublikos ir Norvegijos Karalystės teisėsaugos institucijų, atsakingų už finansinių nusikaltimų tyrimą, bendradarbiavimą. Norvegijos ambasadorius Lietuvoje domėjosi Tarnybos struktūra, misija bei uždaviniais. Tarnybos direktorius R. Boreika supažindino ambasadorių su pagrindiniais Tarnybos darbo prioritetais, veiklos metodais. Ypatingas dėmesys buvo skirtas tarptautinio bendradarbiavimo praktikai. Siekiant glaudesnio bendradarbiavimo tarp Tarnybos ir Norvegijos Karalystės teisėsaugos institucijų, 2008 metų sausio mėn. pabaigoje planuojamas Tarnybos pareigūnų vizitas į minėtą valstybę. Lėšas, reikalingas projektui vykdyti, taip pat skyrė Šiaurės Ministrų tarybos biuras Lietuvoje pagal programą „Stažuočių programa valstybės tarnautojams“.

2007_11_09_copy.jpg

Norvegeijos Karalystės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius J. E. ponas Steinar Gil ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius Romualdas Boreika

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas