LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje lankėsi Prancūzijos policijos atašė

Kovo 7 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Packevičius susitiko su naująja Prancūzijos Respublikos Regionine policijos atašė Lietuvai ir Latvijai Eva Rozo. Tai penktoji šios valstybės policijos atašė, darbą pradėjusi šių metų vasario mėnesį Rygoje. 

Susitikimo metu FNTT direktoriaus pavaduotojas A. Packevičius supažindino Prancūzijos policijos atašė su FNTT funkcijomis ir priemonėmis, vykdomomis nusikalstamoms veikoms finansų sistemai atskleisti. Taip pat buvo aptartos tolesnio bendradarbiavimo galimybės dėl  bendrų mokymų pareigūnams organizavimo, kvalifikacijos kėlimo įgyvendinant pinigų plovimo prevencijos priemones, kalbėta gaunamos Europos Sąjungos paramos lėšų apsaugos nuo kriminalinio poveikio klausimais.

Pastaraisiais metais, tarpininkaujant Prancūzijos policijos atašė, FNTT organizavo tarptautinius renginius ir juose dalyvavo. 2005 metais buvo organizuotas seminaras „Azartinių lošimų kontrolė“. Jame dalyvavo FNTT, Generalinės prokuratūros, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Valstybinės lošimų priežiūros komisijos darbuotojai. 2006 metais vienas FNTT pareigūnas dalyvavo Prancūzijoje surengtame tarptautiniame seminare kovos su terorizmu klausimais, o grupė FNTT pareigūnų lankėsi Prancūzijos teisėsaugos institucijose, kovojančiose su teroristų finansavimu ir pinigų plovimu.
 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas