LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje – gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ kūrybos paroda

Nuo sausio 22 dienos Tarnyboje eksponuojama solidi, spalvinga gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ narių kūrybos paroda.

Pristatyme dalyvavę fotografų klubo „Žalias skėtis“ prezidentas Rimantas Udras ir nariai Evaldas Jackevičius, Stanislovas Sinkevičius, Andrius Surgailis ir Rimas Leleckas papasakojo apie klubo narių – įvairių profesijų žmonių, kurie šalia savo darbo visad ištikimi fotografijai, įamžintas ypatingo grožio Aukštaitijos gamtos akimirkas. Klubas, kuris įsikūrė prieš penkerius metus Utenoje, vienija per trisdešimt fotografų iš Vilniaus, Utenos, Zarasų, Anykščių, Kupiškio, Ignalinos ir Švenčionių. 

Tarnyboje galima išvysti rūko balades, žiemos pusiaukeles, vandens grafiką. Fotografijose ir smalsiai besidairanti pelėda, kurtinių dvikovos, nerangus briedis, jūrinio erelio sparnų mostai. Spalvomis trykštančioje parodoje užfiksuota tai, kas verčia sustoti, įsižiūrėti, grožėtis ir džiaugtis – tai žmonių, su nuostaba žvelgiančių į pasaulį, profesionalumas ir gebėjimas su pagarba gamtai atskleisti tai, ko dažnas nematome.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas