LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje eksponuojamos Laimutės Tamoševičienės akvarelės kviečia keliauti

Šiandien, gegužės 30 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje buvo pristatyta Laimutės Tamoševičienės darbų paroda. Akvarelių autorė dažniausiai renkasi architektūrinius motyvus, o visi darbai lieti grynąja akvarelės technika (alla prima).

Pasak Laimutės Tamoševičienės, „nors Vilniaus dailės institute (dabar Vilniaus dailės akademija) baigiau interjero specialybę ir mano ryšiai su projektavimu seniai nutrūko, širdyje visuomet liksiu architekte“. Šią parodą inspiravo kelionių įspūdžiai ir jų prisiminimai, o dalis darbų sukurta anksčiau dalyvautuose pleneruose prie Baltijos jūros. 

Tarnyboje eksponuojamuose L. Tamoševičienės akvarelėse galima pamatyti ne tik Vilniaus Senamiestį, , Venecijos, Oslo ar Talino, bet ir vienos gražiausių Lietuvos vietų – Neringos vaizdų. Savo tapytomis akvarelėmis autorė, artėjant vasarai, tarsi kviečia keliauti ir mėgautis prisiminimų įspūdžiais.

Piešimą ir tapybą Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje dėstanti Laimutė Tamoševienė nuo 1996 m. dalyvauja bendrose Vilniaus menininkų klubo „Plekšnė“ dailininkų parodose ir pleneruose. Nuo 2003 m. ji rengia personalines parodas įvairiuose Lietuvos miestuose.

Foto 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas