LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje atidaryta fotografijos paroda „Laisvalaikio spalvomis“

Sausio 27 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje buvo atidaryta fotografijos darbų paroda „Laisvalaikio spalvomis“, kurios autorius – Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo biuro viršininkas Orlandas Butkus.

Laisvalaikiu fotografuojantis Orlandas Butkus labiausiai mėgsta gamtą, todėl ir kūriniuose jos labai daug. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje eksponuojamoje parodoje gausu ne tik Aukštaitijos peizažų, bet ir užfiksuoti besiskleidžiantys žiedai bei po lapais besislepiantys grybai. Fotografijos darbų autorius prisipažįsta, kad gamtoje gali medituoti su fotoaparatu ištisas valandas, o siekdamas norimo rezultato, pasirinktą objektą fotografuoja ilgai, nejausdamas laiko tėkmės. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje atidarytoje parodoje yra ir žmonių portretų. O. Butkus žmones užfiksavo juos gyvenamojoje aplinkoje ir kiek įmanoma, jiems nematant fotografo objektyvo.

2007 metais pirmą kartą O. Butkus kelis darbus nusiuntė Lietuvos kriminalistų meno darbų parodai. 2008 metais Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo biuro viršininkas savo darbus viešai parodė ir vienu metu surengė dvi parodas. Fotografijos darbų paroda „Laisvalaikio spalvomis“ į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba atvežta po to, kai 2010 metais atnaujinta ir papildyta naujais darbais.

Foto 1Foto 2 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas