LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje apdovanotas Prancūzijos policijos atašė

Šiandien, lapkričio 23 d., Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje lankėsi Prancūzijos nacionalinės policijos atašė Pabaltijo valstybėms Maurice Jeunet. Šio susitikimo metu Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius Romualdas Boreika kadenciją baigiančiam Prancūzijos policijos atašė įteikė 2-ojo laipsnio Tarnybos pasižymėjimo ženklą ir padėkojo už  sėkmingą ir glaudų bendradarbiavimą.

Prancūzijos policijos atašė Maurice Jeunet, nuoširdžiai dėkodamas už jo veiklos įvertinimus, sakė, kad „sugrįžęs į Prancūziją didžiuosis nešiodamas šį garbingą ženklą“.

Maurine Jeunet  reziduoja  Prancūzijos ambasadoje Rygoje nuo 2003 m. rugsėjo mėnesio, o policijos atašė pareigas eina nuo 2004 m. lapkričio 1 d.

Pastaruosius metus, tarpininkaujant Prancūzijos policijos atašė, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai organizavo tarptautinius renginius ir juose dalyvavo.

2005 m. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba kartu su Maurice Jeunet organizavo seminarą „Azartinių lošimų kontrolė“. Jame dalyvavo FNTT, Generalinės prokuratūros, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Valstybinės lošimų priežiūros komisijos darbuotojai. Šiame seminare buvo susipažinta su Prancūzijos patirtimi vykdant azartinių lošimų priežiūrą bei taikant kontrolės priemones, diskutuota apie nusikalstamų veikų, susijusių su azartinių lošimų organizavimu, atskleidimą ir tyrimą. Šiemet vienas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnas dalyvavo Prancūzijoje surengtame tarptautiniame seminare kovos su terorizmu klausimais, o lapkričio viduryje grupė pareigūnų lankėsi Prancūzijos teisėsaugos institucijose, kovojančiose su teroristų finansavimu ir pinigų plovimu.  

prancuzas.JPG

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius R. Boreika įteikia apdovanojimą Prancūzijos policijos atašė M. Jeunet

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas