LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Sulaikytas sukčius, iš bankomatų išgryninęs dideles pinigų sumas


Eurai.jpg

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai sulaikė sostinės gyventoją Kęstutį Jurgelevičių (g. 1970 m.). Apie tai, kad Vilniuje gyvena vyras, kuris panašus į žiniasklaidoje paskelbtą ieškomą įtariamąjį, naudojantį kauniečio asmens pasą, iš bankų bankomatų išgrynina dideles pinigų sumas, pranešė Vilniaus miesto gyventojai.

Ikiteisminį tyrimą atliekantys FNTT Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai nustatė, kad vilnietis K. Jurgelevičius, norėdamas atidaryti sąskaitas bankuose, pateikdavo pamestą Kaune gyvenančio vyro pasą su įklijuota sava nuotrauka. Naudodamasis suklastotu dokumentu ir prisistatydavęs, kad yra Alytuje registruotos UAB „Finerta“ direktorius, kovo–balandžio mėnesiais iš bankų bankomatų paėmė daugiau nei 600 tūkstančius litų.

FNTT pareigūnai atlikę kratas rado ir paėmė 2 suklastotus LR piliečių pasus ir 3 suklastotas bankų debetines mokėjimo korteles, 5 bendrovių buhalterinės apskaitos dokumentus ir kitus bylai reikšmingus daiktus bei dokumentus.

FNTT Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai K. Jurgelevičiui pareiškė įtarimus, padarius nusikalstamas veikas, numatytas Baudžiamojo kodekso 300 str. 2 d. (Dokumento suklastojimas ar suklastoto dokumento panaudojimas arba realizavimas), 302 str. 1 d. (Antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimas arba pagrobtojo panaudojimas) ir 216 str. 1 d. (Nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas).

Alytaus rajono apylinkės teismo nutartimi įtariamajam skirta kardomoji priemonė – suėmimas - 1 mėn.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas