LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Šiaulių vairavimo mokykloje – neoficiali buhalterija

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdyba baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame vienos Šiaulių vairavimo mokyklos direktorius ir buhalterinę apskaitą bendrovėje tvarkiusi personalo vadove įdarbinta jo dukra,  įtariami neapskaitę daugiau kaip 14 200 eurų gautų pajamų ir bendrovės darbuotojams mokėję atlyginimus vokeliuose.

 FNTT Šiaulių apygardos valdybos tyrėjai, bendradarbiaudami su Šiaulių apskrities valstybine mokesčių inspekcija, atskleidė, kad į vairavimo mokyklos buhalterinę apskaitą per vienerius metus buvo neįtraukta daugiau kaip 5 400 eurų, gautų už suteiktas papildomas vairavimo pamokas ir parduotas Kelių eismo taisyklių knygeles. Nustatyta, kad per minėtą laikotarpį trims bendrovėje dirbusiems vairavimo instruktoriams buvo išmokėta daugiau kaip 8 800 eurų atlyginimų vokeliuose, o valstybei nesumokėta beveik  5 300 eurų mokesčių.

Baigtam ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį kontroliavo Šiaulių apygardos prokuratūra. Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Šiaulių apylinkės teismui.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas