LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Po FNTT tyrimo nesąžiningas mažeikiškis verslininkas stos prieš teismą

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdyba baigė ikiteisminį tyrimą dėl Mažeikiuose registruotos bendrovės direktoriaus S. T. galimo nesąžiningumo su kreditoriais. Įtariamasis, pardavęs pajūryje du butus, padarė beveik 70 tūkstančių litų siekiančią žalą.

Nustatyta, kad 33-ejų metų mažeikiškis S. T., vadovaujamai bendrovei  jau esant nemokiai, akivaizdžiai gresiant bankrotui, nepagrįstai pigiai pardavė du butus su žemės sklypais Šventojoje.

Vieną iš butų statybų bendrovės direktorius už beveik 160 tūkstančių litų pardavė savo seneliui, o kitą –  įtariamojo kaimynystėje gyvenančiai moteriai už 120 tūkstančių litų. Tyrimo metu buvo paskaičiuota, kad butai su žemės sklypais parduoti mažesne kaina nei šio nekilnojamojo turto savikaina. Beveik 70 tūkstančių litų mažesne nei rinkos kaina parduotas nekilnojamasis turtas Šventojoje galėjo būti panaudotas bent daliai skolų sumokėti.   

Baigtą ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Telšių rajono apylinkės prokuratūra. Už įvykdytą nusikalstamą veiką Mažeikių bendrovės vadovui gresia maksimali bausmė – laisvės atėmimas iki trejų metų.

Baigta baudžiamoji byla perduota nagrinėti į Mažeikių rajono apylinkės teismą.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas