LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Paskirtas FNTT Panevėžio apygardos valdybos viršininkas

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus Kęstučio Jucevičiaus įsakymu Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Panevėžio apygardos valdybos viršininku nuo gegužės 21 dienos paskirtas Arnas Urbanavičius, iki šiol dirbęs minėtos valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus viršininku.

Tarnybą Vidaus reikalų sistemoje A. Urbanavičius pradėjo 1994 metais Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo  skyriuje. Nuo 1997 metų A. Urbanavičius tarnybą tęsė tuometiniame Mokesčių policijos departamente, Kvotos ir operatyvinės veiklos tarnybos Panevėžio apskrities komisaru inspektoriumi, vėliau buvo paskirtas šio skyriaus komisaru. Iki paskyrimo į naujas pareigas jis vadovavo FNTT Panevėžio apygardos valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyriui. Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 52-ejų metų A. Urbanavičius yra ne kartą skatintas, apdovanotas pirmojo laipsnio VRM atminimo ženklu ,,Tėvynės labui“.

Po praėjusiais metais įvykdytos FNTT reorganizacijos Panevėžio apygardos valdyba atlieka ikiteisminius ir ūkinės finansinės veiklos tyrimus Panevėžio miesto ir rajono, Visagino miesto,  Biržų rajono, Kupiškio rajono, Molėtų rajono, Pasvalio rajono, Rokiškio rajono, Anykščių rajono, Ignalinos rajono, Zarasų rajono ir Utenos rajono savivaldybių teritorijose.

Kiekvieną FNTT teritorinę apygardos valdybą sudaro du skyriai – nusikalstamų veikų tyrimo ir ūkinės finansinės veiklos tyrimo. A. Urbanavičiaus vadovaujamos valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyrius atskleidžia ir tiria nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus finansų sistemai bei su jais susijusias nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus, taip pat tyrimus, susijusius su Europos Sąjungos ir užsienio valstybių finansinės paramos lėšų gavimu ir panaudojimu. Ūkinės finansinės veiklos tyrimo skyriaus darbuotojai  prokuroro, teisėjo, ikiteisminio tyrimo įstaigos pareigūnui pavedimu atlieka ūkio subjektų ūkinės finansinės veiklos tyrimus ir teikia specialisto išvadas arba paaiškinimus. 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas