LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba ir Nacionalinė mokėjimo agentūra, siekdamos užtikrinti efektyvų paramos lėšų įsisavinimą naujuoju laikotarpiu, šių metų birželio 10 dieną pasirašė atnaujintą bendradarbiavimo sutartį.

Sutarties tikslas – užtikrinti institucijų bendradarbiavimą ir keitimąsi turima informacija, siekiant nustatytų tikslų ir vykdant pavestas funkcijas. Sutarties šalys skatins abipusį bendradarbiavimą, įgyvendindamos prevencines priemones, užkertančias kelią Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų pasisavinimui ir iššvaistymui.

Glaudus abiejų įstaigų bendradarbiavimas itin svarbus 2014–2020 m. paramos laikotarpiu. Sutartyje numatyta, kad FNTT bus informuojama apie įtariamų nusikalstamų veikų požymius paraiškose ar jau įgyvendinamuose projektuose, bus keičiamasi metodine ir kita funkcijoms užtikrinti reikalinga informacija.

FNTT ir NMA, siekdamos kuo anksčiau užkirsti kelią neefektyviam ar nusikalstamam lėšų panaudojimui, pažeidimams ir sukčiavimo atvejams, bendradarbiauja jau ne vienus metus, organizuojami bendri specialistų mokymai ir seminarų ciklai. 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas