LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų forume - pareigūnams ir visuomenei aktualūs klausimai

Balandžio 21 d. Vidaus reikalų ministerija (VRM) rengia Lietuvos teisėsaugos pareigūnų forumą „Kelias į pokyčius: kaip jį įveiksime“. Tai pirmasis toks renginys, skirtas aptarti teisėsaugos srities aktualijoms, laimėjimams ir padiskutuoti apie pokyčius, kurie būtini teisėsaugos darbui bei visos visuomenės saugumui. „Siekiant, kad teisėsaugos institucijos galėtų dirbti efektyviai bei įveikti naujus iššūkius, susijusius su žmogaus, visuomenės ir valstybės saugumu, reikalingi tam tikri išoriniai pokyčiai. Būtina atnaujinti teisinę bazę, diegti ir plėtoti inovacijas vadyboje, užtikrinti viešųjų paslaugų prieinamumą bei kokybę, skatinti technologijų diegimą, racionalų išteklių naudojimą ir bendradarbiavimą“, - pažymi vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

Šiame teisėsaugos pareigūnų forume dalyvauja VRM vadovybė ir padalinių atstovai, policijos, Finansinių nusiakltimų tyrimo tarnybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos bei kitų įstaigų prie VRM vadovai bei įvairių grandžių pareigūnai, taip pat Seimo, Vyriausybės nariai, nevyriausybinių organizacijų, verslo, pareigūnų profesinių sąjungų atstovai.

Į renginį taip pat atvyko Europos policijos profesinių sąjungų konfederacijos (EUROCOP) prezidentė Anna Nellberg, kuri pristatys nusikalstamumo tendencijas Europoje bei pagrindinius teisėsaugai kylančius iššūkius, taip pat apžvelgs svarbiausius pokyčius teisėsaugos srityje bei pristatys švediškąjį bendradarbiavimo modelį.

Forumo metu taip pat vyks diskusija, kurios eigoje bus siekiama įvardinti konkrečius ketinimus bei sprendimus ir susitarti dėl galimo bendradarbiavimo modernizuojant teisėsaugos sistemą.

Vidaus reikalų ministerijos informacija

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas




Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas