LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Lietuviško peizažo meistro paroda

Nuo šios savaitės Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje eksponuojama Rimanto Bikulčiaus kraštovaizdžio fotografijos paroda.

Ežerų krašte užaugusiam fotomenininkui meilę ir pagarbą gamtai išugdė visai šalia miško gyvenęs senelis, o fiksuoti gamtą ir kitus vaizdus jis pradėjo nuo 12-os metų. Nors profesionalaus fotografo keliu R. Bikulčius ir nepasuko, tačiau fotografijos neapleido nei studijų metais, nei dirbdamas Zarasų rajono Salako vidurinėje mokykloje. Šiuo metu Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijai vadovaujantis parodos autorius gamtos vaizdais susižavėjo įsigijęs pirmąjį skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą. R. Bikulčius profesionalių fotomenininkų pripažįstamas kaip tikras šviesos meistras. Tik išmokus pastebėti, o vėliau ir suvaldyti šviesą, galima tikėtis puikių fotografijų. 

Metas tarp nakties ir ryto – tai auksinės valandos fotografuojant gamtą. Šiuo paros metu dangus būna tokios spalvos, kokios neįmanoma išgauti jokiomis fotografijų redagavimo programomis – tokiais peizažų meistro darbais galima pasigėrėti R. Bikulčiaus darbų parodoje.

Ne vieną apdovanojimą Lietuvoje ir tarptautiniuose konkursuose gavusio R. Bikulčiaus darbai FNTT bus eksponuojami porą mėnesių. 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas