LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kauno bendrovėje - tūkstančiai litų „vokeliuose“

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apskrities skyrius atlieka ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingai tvarkomos buhalterinės apskaitos uždaroje akcinėje bendrovėje, teikiančioje gaisro gesinimo sistemos ir gaisrinės signalizacijos projektavimo, montavimo ir techninės  priežiūros paslaugas. Įtarimai dėl LR BK 222 str. 1 d. (apgaulingas apskaitos tvarkymas) pareikšti bendrovės direktoriui.


Realizuojant turimą operatyvinę informaciją ir informaciją, gautą Valstybinės mokesčių inspekcijos prie FM pasitikėjimo telefonu 1882, dėl bendrovės darbuotojams mokamo neoficialaus atlyginimo,  rugsėjo 15 d. FNTT Kauno apskrities skyriaus pareigūnai, dalyvaujant Valstybinės mokesčių inspekcijos Kauno apskrities skyriaus specialistams, patikrino Kaune esančią uždarąją akcinę bendrovę.


Patikrinimo metu nustatyta, kad tikrintos bendrovės kasoje nebuvo apskaityti 152 000 litų. Šie pinigai, kaip neoficialus atlyginimas, tą pačią dieną buvo pradėti mokėti bendrovėje dirbantiems darbuotojams, pagal fiktyvius darbo užmokesčio žiniaraščius. 


Įtariama, kad bendrovės direktorius šią neteisėtą veiklą organizavo ir pradėjo vykdyti jau nuo 2006 m. sausio mėn.  Patikrinimo metu bendrovės buveinėje esančiame vyriausiosios finansininkės kabinete buvo rasti neapskaityti pinigai –  105 500 litų.


Atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno miesto apylinkės prokuratūra.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas