LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kaune veikianti viešojo maitinimo įstaiga įtariama mokėjusi neoficialius atlyginimus

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apskrities skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kaune veikiančios viešojo maitinimo įstaigos mokėto neoficialaus atlyginimo darbuotojams. Ikiteisminis tyrimas atliekamas pagal nusikaltimo požymius, nustatytus Baudžiamojo kodekso 222 str. 1 d. (apgaulingas apskaitos tvarkymas).

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas tuomet, kai FNTT Kauno apskrities skyriaus pareigūnai kartu su Kauno apskrities VMI darbuotojais atliko padalinio, esančio viename iš Kauno prekybos ir pramogų centrų, patikrinimą. Jo metu nustatyta, kad padalinio patalpose atlyginimas darbuotojams buvo mokamas pagal kelis pinigų mokėjimo žiniaraščius, kurie nebuvo pasirašyti atsakingų asmenų. Viešojo maitinimo įstaigos patalpose buvo rasti 87 837 litai grynųjų pinigų. Padalinio vadovas J. B. nepateikė 54 164,89 Lt sumą pateisinančių dokumentų, paaiškindamas, kad šie pinigai yra iš padalinio apyvartos.

Dėl šio fakto FNTT Kauno apskrities skyrius tęsia pradėta ikiteisminį tyrimą pagal BK 222 str. 1 d. (apgaulingas apskaitos tvarkymas). Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno miesto apylinkės prokuratūra.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas