LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Įsteigta Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos asociacija

Šiandien, gegužės 5 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje vyko susirinkimas, kurio metu įsteigta Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos asociacija.
 Vienas iš steigiamos FNTT asociacijos tikslų – įstoti į Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyrių ir tapti visateisiais pasaulinės pareigūnų draugystės ir tarptautinio bendradarbiavimo organizacijos nariais.

 Susirinkime dalyvavęs Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus prezidentas Vytautas Pliuskus ir TPA LS generalinis sekretorius  Vytautas Jasiulevičius pristatė  Tarptautinės policijos asociacijos, vienijančios visus tarnaujančius ir išėjusius į pensiją teisėsaugos darbuotojus visame pasaulyje, tikslus ir bendradarbiavimo galimybes. TPA Lietuvos skyriaus atstovai plačiau pristatė vykdomą veiklą Lietuvoje ir daugiau nei 60 valstybių užsienyje.

 Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, buvęs Europos Parlamento narys Leonidas Donskis, dalyvavęs susirinkime svečio teisėmis, pažymėjo, kad pilietinė visuomenė kuriasi, kai aktyviai dalyvauja įvairios bendruomenės, kuriomis stiprinami valstybingumo pagrindai. 

 Steigiamajame susitikime buvo patvirtinti FNTT asociacijos įstatai, išrinkti asociacijos valdybos nariai.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas