LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Informacija žiniasklaidos atstovams

Šiandien, kovo 26 d., 13 val., Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (Šermukšnių g. 3) vyks spaudos konferencija, kurioje Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Rameikis ir Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos direktorius Vytautas Eidikonis teiks komentarą apie atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl Utenos rajone, Dičiūnų kaime, esančios atliekų tvarkymo bendrovės, kurios aikštelėje šiuo metu laikoma apie 2 890 tonų atliekų.

Tyrimo duomenimis, bendrovė apgaulingai deklaruodavo surinktus, sandėliuojamus ir sutvarkytus atliekų kiekius. Tūkstančiai nedeklaruotų tonų žmonių sveikatai ir gamtai pavojingų atliekų susikaupė, bendrovei ženkliai viršijus atliekų sandėliavimo limitus. Įtariama, kad bendrovė, lėšas, kurios turėjo būti panaudotos atliekų tvarkymui, panaudojo ne pagal paskirtį ir iššvaistė.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl sukčiavimo, turto iššvaistymo, apgaulingo apskaitos tvarkymo, dokumentų klastojimo ir aplinkos apsaugos arba gamtos išteklių naudojimo taisyklių pažeidimų.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas