LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Ieškomas vyras iš bankomatų paimdavęs dideles pinigų sumas

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Alytaus apskrities skyrius ieško vyro, kuris naudodamasis Kaune gyvenančio Audriaus Stankevičiaus asmens pasu, iš Vilniuje esančių bankų bankomatų išgrynina dideles pinigų sumas.

FNTT Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai nustatė, kad ieškomas vyras, norėdamas atidaryti sąskaitas bankuose, pateikia pamestą A. Stankevičiaus pasą su įklijuota sava nuotrauka.  Turima duomenų, kad suklastotu dokumentu besinaudojantis vyras ir prisistatantis, kad yra Alytuje registruotos UAB „Finerta“ direktorius, kovo–balandžio mėnesiais iš bankų bankomatų jau paėmė daugiau nei 600 000 Lt. Įtariama, kad tokiu būdu yra legalizuojami iš nusikalstamos veiklos gaunami pinigai.

FNTT Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal BK 216 str. 1 d. (Nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas).

Piliečius, ką nors žinančius ar mačiusius šį asmenį, taip pat įmones, turėjusias ūkinių-komercinių sandorių su Alytuje registruota UAB „Finerta“, prašome pranešti FNTT Alytaus apskrities skyriui telefonais (8 315) 73575, (8 315) 74894, (8 686) 34665 arba (8 620) 35106.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas