LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT tyrėjai pričiupo svetimus milijonus iššvaisčiusį statybininką

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apskrities skyrius kartu su Kauno miesto apylinkės prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame sukčiavimu ir 4 milijonų litų įgijimu apgaule kaltinamas V. K.
Tyrimo metu išaiškinta, kad 2007 metais verslininkas iš Šiaulių su kaltinamuoju V. K. sudarė jungtinės veiklos sutartį, pagal kurią įsipareigojo pastatyti gyvenamąjį namą T. Masiulio g., Kaune. Pasirašius sutartį, V. K., kaip verslo partneriui, į asmeninę sąskaitą pervesti 4 milijonai litų.

Gautus milijonus V. K. panaudojo ne pagal paskirtį, o asmeninėms išlaidoms – atostogavo Egipte, pirko draudimus, atidavinėjo skolas, investavo į Indijos ir Kinijos rinkas. Be to, V. K. turimas sklypas, kuriame buvo planuota statyti gyvenamąjį namą, jau buvo įkeistas, o ir pakankamai lėšų projektui vykdyti kaltinamasis neturėjo.

Baudžiamasis kodeksas nustato, kad už apgaule savo ar kitų naudai įgytą didelės vertės svetimą turtą baudžiama laisvės atėmimu iki aštuonerių metų. Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno miesto apylinkės teismui.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas