LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT susitikime aptariama pinigu plovimo prevencija

Šiandien, vasario 26 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje vyksiančiame susitikime su Lietuvoje veiklą vykdančių komercinių bankų atstovais bus aptarti pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimo klausimai.

Susitikime FNTT pristatys 2014 metų pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimo pagrindines tendencijas ir rezultatus. Taip pat bus aptartos FNTT ir komercinių bankų bendradarbiavimo aktualijos euro įvedimo laikotarpiu. 

Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai yra vieni iš pagrindinių FNTT partnerių, vykdančių kliento identifikavimą, įtartinų ar neįprastų finansinių operacijų nustatymą. Glaudus bendradarbiavimas su kredito įstaigomis padėjo užkardyti bei ištirti ne vieną sunkų finansinį nusikaltimą.

Be Lietuvos bankų asociacijos ir komercinių bankų atstovų, atsakingų už pinigų plovimo prevencijos priemonių įgyvendinimą, FNTT iniciatyva organizuojamame susitikime dalyvaus Lietuvos banko, Generalinės prokuratūros, Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos bei kitų institucijų atstovai. 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas