LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT pareigūnai dalyvaus Baltijos jūros regiono valstybių kovos su organizuotu nusikalstamumu operatyvinio komiteto posėdyje

Vasario 24 ir 25 dienomis du Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai dalyvaus  Vilniuje vyksiančiame Baltijos jūros regiono valstybių kovos su organizuotu nusikalstamumu Operatyvinio komiteto posėdyje (toliau – BSTF OPC). Tai pirmasis BSTF renginys, Lietuvai perėmus pirmininkavimą projektui 2011–2012 metams. Posėdis organizuojamas įgyvendinant projekto (toliau – BSTF) „Task Force on Organised Crime“ 2011–2012 m. darbo programą.

Renginio metu bus svarstomi klausimai, susiję su EUROPOLO grėsmių Baltijos regionui vertinimo raportu, galimybės organizuoti bendrus tyrimus ir operacijas. Šalių atstovai pasidalys nuomonėmis apie jau vykdomas priemones, jų efektyvinimą. Dvi dienas vyksiančiame renginyje Vilniuje be Lietuvos teisėsaugos institucijų atstovų dar dalyvaus Danijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos pareigūnai, tarptautinių organizacijų – Europolo ir Interpolo, taip pat Šiaurės šalių ryšių karininkai.

BSTF įkurtas 1996 metais kaip atsakas į kylančias grėsmes visuomenės saugumui ir viešajai tvarkai Baltijos jūros regione. Pagrindinis projekto uždavinys – vienyti valstybių narių pastangas kovojant su organizuotų nusikalstamų grupuočių keliamomis grėsmėmis, ieškoti bendrų atsako priemonių, skatinti teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas