LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT – kolegų iš Makedonijos vizitas

Šiandien, gegužės 4 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje vyko susitikimas su kolegomis iš Makedonijos teisėsaugos institucijų, Finansų ministerijos, Vidaus reikalų ministerijos, Finansinės paramos agrokultūrai ir kaimo vystymui agentūros bei Audito rūmų.

Susitikime buvo pristatyta FNTT struktūra ir funkcijos, užtikrinant kovą su europinių paramos lėšų sukčiavimu, Lietuvoje veikianti Europos Sąjungos finansinių interesų apsaugos sistema.

Makedonijos kompetentingų institucijų atstovų pažintinis vizitas Lietuvoje yra viena iš  sudėtinių dalių, įgyvendinant trumpalaikį Dvynių projektą MK 11 IB FI 03 TWL „Tolimesnė parama efektyviai prevencijai ir kovai su sukčiavimu ir pažeidimais įsisavinant ES fondo lėšas“. Šio projekto partnerė yra ne tik FNTT, bet ir Centrinė projektų valdymo agentūra, Finansų ministerija, Generalinė prokuratūra ir Specialiųjų tyrimų tarnyba. Projekto tikslas – sustiprinti strateginį, teisinį ir institucinį reguliavimą, siekiant sumažinti piktnaudžiavimo ir pažeidimų skaičių ES fonduose, pagerinti personalo, dirbančio ES fondų lėšų panaudojimo prevencijos srityje, kompetenciją.

Foto 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas