LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT baigė paskaitų ciklą policijos pareigūnams

Šiandien, gegužės 23 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrėjai Lietuvos policijos mokykloje baigė skaityti pranešimus šalies policijos įstaigų pareigūnams. Organizuotų mokymų tikslas – pristatyti policijos pareigūnams nusikalstamų veikų, susijusių su sukčiavimu, tyrimo metodiką. 

 Mokymuose, kurie prasidėjo praėjusių metų rudenį ir baigėsi šiandien, iš viso dalyvavo 66 policijos pareigūnai. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrėjai per šį laikotarpį mokymų dalyvius supažindino su mokestinio sukčiavimo kvalifikavimo problematika, dėstė nusikaltimų, susijusių su neteisėtu Europos Sąjungos finansinės paramos gavimu ir panaudojimu, atskleidimo ir tyrimo specifiką.

 Be to, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrėjai supažindino su pinigų plovimo prevencijos sistema Lietuvoje, būdingiausiomis pinigų plovimo tipologijomis, ypač akcentuodami bendradarbiavimą su teisėsaugos institucijomis, kai siekiama operatyviau keistis turima informacija. Organizuotuose mokymuose policijos pareigūnai buvo supažindinti su aktualiais Baudžiamojo kodekso pakeitimais. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrėjai pasidalino gerąja praktika atskleidžiant ir tiriant nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėtu praturtėjimu ir išplėstiniu turto konfiskavimu.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas