LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kauno automobilių turguje – dešimtys tūkstančių neapskaitytų grynųjų eurų

Kauno automobilių turguje – dešimtys tūkstančių neapskaitytų grynųjų eurų

Per porą mėnesių iš kasos aparatų išimta daugiau nei 90 tūkst. eurų, nors pagal kasos pajamų orderius įnešta 56 tūkst. eurų. Į apskaitą nebuvo įtraukta ir dar didesnė suma – 42 tūkst. eurų už bilietus už vilkikų aptarnavimą. Tai paaiškėjo Finansinių nusikaltimų tyrimo (FNTT) tarnybos Kauno apygardos valdybos atliekame ikiteisminiame tyrime dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo Kauno automobilių turgų administruojančioje bendrovėje.

Pirminiais tyrimo duomenimis, bendrovės atsakingi asmenys per porą mėnesių iš kasos aparatų grynaisiais pinigais paėmė daugiau nei 90 tūkst. eurų, o pagal kasos pajamų orderius įnešė 56 tūkst. eurų. Taigi į Kauno automobilių turguje veikiančios bendrovės buhalteriją nebuvo įtraukta beveik 34 tūkst. eurų.

Neoficialiuose bendrovės žurnaluose užfiksuota, kad per kelis mėnesius bendrovė už vilkikų aptarnavimą išrašė daugiau nei 800 bilietų, kainuojančių po 90 eurų. Į bendrovės apskaitą buvo įtraukti 375 bilietai, o likę ne mažiau kaip 469 bilietai, kurių bendra suma siekia daugiau nei 42 tūkst. eurų, nebuvo įtraukti į apskaitą.

FNTT Kauno apygardos valdybos tyrėjai atliko kratas bendrovės administracinėse patalpose, buhalterijoje, įvažiavimo į turgų saugos postuose. Kratų metu buvo paimti įvairūs dokumentai, kompiuterinės apskaitos duomenys. Atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.   

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas