LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT – proto mankštai: Tarnyba prisistato parodoje „Studijos 2017“

FNTT – proto mankštai: Tarnyba prisistato parodoje „Studijos 2017“

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) dalyvauja mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“ Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Čia FNTT prisistato savo veiklą ir galimybes dirbti vidaus reikalų sistemoje. Parodos lankytojai apie FNTT tyrėjo darbą gali išgirsti iš pirmų lūpų – apie tai pasakoja patys pareigūnai.

Su parodos dalyviais bendrauja FNTT direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Rameikis, Pinigų plovimo prevencijos valdybos viršininkas Sigitas Šileikis, Specialiųjų užduočių valdybos viršininkas Darius Kuliešius, Vilniaus apygardos valdybos vyriausioji tyrėja Regina Jasiulienė ir kiti tarnybos darbuotojai.

„FNTT yra analitinė institucija, čia dirbdamas gali įgyti „antrąją profesiją” ir tokių kompetencijų, kurių nesiūlo niekas kitas. Dirbti FNTT –  vertinga, įdomu, prasminga”, – sako FNTT direktorius Kęstutis Jucevičius.

Didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių bei karjeros planavimo parodoje, kuri vyksta vasario 2–4 dienomis, FNTT dalyvauja pirmą kartą. Šiemet vidaus reikalų sistemos ekspozicijoje savo veiklos pristatymus parengė Policijos departamentas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Vadovybės apsaugos departamentas, Viešojo saugumo tarnyba, Valstybės tarnybos departamentas, VRM Medicinos centras.

Ugniagesių gelbėtojų, pasieniečių, policijos mokyklų kursantai, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus moksleiviai pristato savo atstovaujamas mokymo įstaigas.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas