LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT specialistai stažavosi Suomijos ir Švedijos institucijose

FNTT specialistai stažavosi Suomijos ir  Švedijos institucijose

Rugsėjo mėnesį dvi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) darbuotojų grupės stažavosi Suomijos ir  Švedijos valstybinėse mokesčių inspekcijose ir muitinėse.

Suomijoje viešėjusi FNTT ir Valstybinėse mokesčių inspekcijos darbuotojų grupė  sėmėsi patirties viešųjų ir tarptautinių ryšių srityje. Per keletą pažintinio vizito dienų buvo apsilankyta Suomijos muitinėje ir mokesčių inspekcijoje, kuriose kolegos iš šių institucijų pasidalino patirtimi, kaip organizuoti kampanijas jaunimui, formuojančias nepakantumą šešėlinei ekonomikai, pasidalijo darbo su socialiniais tinklais specifika ir geriausiais pavyzdžiais, stiprinančiais institucijų reputaciją ir visuomenės pasitikėjimą.     

Antroji FNTT darbuotojų grupė, kurią sudarė Vilniaus, Kauno ir Šiaulių apygardų valdybų ūkinės–finansinės veiklos tyrimus atliekantys specialistai, lankėsi Švedijos ekonominių nusikaltimų tarnyboje bei šios valstybės mokesčių agentūroje. Susitikimų metu FNTT darbuotojai buvo susipažinti su finansinius nusikaltimus tiriančių kolegų darbu ir praktine patirtimi. Kolegos iš Švedijos pristatė pridėtinės vertės mokesčio sukčiavimo tyrimo metodus, analizuotas karuselinio PVM sukčiavimo atvejis.

Stažuotės Suomijoje ir Švedijoje buvo organizuojamos pagal Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo mobilumo programos įgyvendinamą projektą.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas