LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT eksponuojama spalvingoji grafikos ir kaligrafijos paroda „Emocijų dienoraštis“

FNTT eksponuojama spalvingoji grafikos ir kaligrafijos paroda „Emocijų dienoraštis“

Nuo gegužės mėnesio pradžios Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje eksponuojama  Jolantos Balionienės grafikos ir kaligrafijos darbų paroda „Emocijų dienoraštis“.

Grafikos specialybę Šiaulių universitete įgijusi parodos autorė sako, kad „pati idėja kilo iš kasdieninio bendravimo, tarpusavio žmonių santykių. Kiekviena diena prasideda, mintimis, elgesiu, žodžiais, kurie palieka pėdsaką visą dieną, o kartais ir mėnesius, tai lyg pamokos ateičiai, kas gražu ir kas nemalonu“.  

J. Balionienės darbuose besikartojantys fragmentai, ženklai, geometrinės figūros, spalvų dermė ir žodžiai skirti išreikšti pagrindinę paveikslo mintį, pasiliekančią ilgam.

Pasak grafikės, „menas visada buvo ir bus kiekvienam skirtingai suvokiamas dalykas. Tačiau kaip žmogus besuvoktų meną ir koks žmogų bedomintų, jis vis tiek lavina, paskatina  suvokti, kad turi sielą, jausmus, tai suteikia reikšmės gyvenimui. Ir svarbu nepamiršti, kad visas gyvenimas taps menu, jeigu mokėsime juo džiaugtis“.

Ne vieną personalinę parodą surengusios ir Lietuvoje bei tarptautinėse grupinėse parodose dalyvaujančios menininkės darbai FNTT bus eksponuojami iki liepos mėnesio.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas